O firmie

Poznaj naszą firmę szkoleniową

 

„Jeżeli coś jest warte zrobienia, to znaczy, że jest to warte zrobienia dobrze.
Dlatego zróbmy to najlepiej jak potrafimy”.

 

Firma szkoleniowa PSW Concept prowadzi szkolenia operatorów maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. (Dz. U. Nr 118 z dnia 15.10.2001 r. poz. 1263), a także pozostałych urządzeń technicznych, podległych UDT (Urząd Dozoru Technicznego) we wszystkich specjalnościach i klasach uprawnień.

Tematykę naszych szkoleń kierujemy do firm, pracodawców, osób kwalifikowanych na szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy oraz tych wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje uzyskując uprawnienia operatora.

Organizując kursy na koparki, kurs operatora koparkoładowarki lub inne maszyny, naszym celem jest profesjonalne przygotowanie uczestników do uzyskania uprawnień, dlatego też każdy operator koparkoładowarki, koparki, ładowarki oraz pozostałych maszyn po ukończeniu kursu staje się fachowcem w swojej specjalności. Naszą kadrą szkoleniową są wysoko wykwalifikowani specjaliści, od lat pozostający praktykami branży. Szkolenia prowadzimy na podstawie programów nauczania IMBiGS (Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego) oraz UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Głównym obszarem naszego działania jest Warszawa, jednak zachęcamy do kontaktu telefonicznego w sprawie ustalenia indywidualnych miejsc i terminów szkoleń. Mając na uwadze potrzeby klienta, jesteśmy w stanie dopasować przebieg szkolenia do preferencji, prowadząc zajęcia w systemie stacjonarnym lub weekendowym.

 

Zapraszam do korzystania z naszych usług

sign

mgr inż. Piotr Wardziak

Zapisz


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress