Kurs na koparki

koparka w trakcie kursuPSW Concept specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych kursów na koparki w atrakcyjnych cenach. Szkolenia prowadzone są w naszym ośrodku w Warszawie przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych. Nasi szkoleniowcy mają za sobą  przeprowadzenie wielu kursów operatorów maszyn budowlanych. Dzięki ofercie kursów na koparki, nasi klienci mogą szybko i skutecznie zdobywać uprawnienia operatora maszyn budowlanych, których posiadanie stanowi niewątpliwy atut na rynku pracy.

Szkolenia dla operatorów koparek – program kursu

W ramach kursu na koparki w naszym ośrodku szkoleniowym w Warszawie, przeprowadzamy szkolenia obejmujące nie tylko praktyczną wiedzę na temat obsługi maszyny, ale i bezpieczeństwa i higieny pracy, budowy urządzeń i technologii robót. Naszym celem jest skuteczna pomoc w zdobyciu nowych kwalifikacji. Kurs na koparki kończy się egzaminem państwowym umożliwiającym nabycie uprawnień operatora maszyn.

Jeśli jesteś zainteresowany kursem operatora koparki, zachęcamy do zapoznania się z terminami szkoleń stacjonarnych i weekendowych w Warszawie oraz z naszym cennikiem. Zarówno w kwestii terminów jak i cen, jesteśmy bardzo elastyczni – ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kursantów. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, ale możemy zorganizować kurs w innym mieście. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy specjalistyczny kurs w atrakcyjnej cenie.

Zapoznaj się z ofertą i cennikiem innych szkoleń na maszynach budowlanych, które oferujemy w naszym ośrodku szkoleniowym w Warszawie:

Zapisz


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress