Kurs na koparko-ładowarki

zajęcia praktyczne w trakcie kursu na koparko-ładowarki

Oferujemy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi i technologii pracy koparko-ładowarek łączących funkcje dwóch maszyn budowlanych. Specjalistyczny kurs na koparko-ładowarki pozwala na uzyskanie uprawnień do obsługi jednej z najczęściej używanych i najbardziej uniwersalnych maszyn budowlanych. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny kursów na rynku.

Szkolenie obejmuje teoretyczne przygotowanie kursantów w zakresie budowy maszyny, przepisów bezpieczeństwa pracy oraz podstaw hydrauliki i elektrotechniki, a także praktyczne ćwiczenia w  obsłudze koparko-ładowarki na placu manewrowym. Szkolenia odbywają się w Warszawie i są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w  obsłudze koparko-ładowarek. Wszystkie kursy organizowane są pod nadzorem Instytutu Mechanizacji, Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Oferta szkoleń z zakresu obsługi koparko-ładowarek

Oferujemy liczne terminy kursów na koparko-ładowarki w systemie stacjonarnym. Organizujemy również szkolenia weekendowe w Warszawie. W obu wariantach, gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny szkoleń.

Nasz ośrodek szkoleniowy znajduje się w Warszawie i to właśnie Warszawa jest głównym obszarem naszego działania. Pomimo tego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dajemy możliwość ustalenia indywidualnych miejsc, terminów i cen szkoleń w porozumieniu z kursantami.

Jeśli są Państwo zainteresowani kursami na koparko-ładowarki, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami obecnie dostępnych kursów. Zachęcamy również do kontaktowania się z naszym ośrodkiem. Zapoznamy Państwa ze szczegółami oferty, odpowiemy na wszystkie pytania i  zaproponujemy niezwykle konkurencyjne ceny.

Oprócz kursów na koparko-ładowarki, w naszym warszawskim ośrodku szkoleniowym oferujemy szereg szkoleń na innych maszynach budowlanych w atrakcyjnych cenach, m.in.:

Zapisz

Zapisz


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress