Kurs na spycharki

ćwiczenia w trakcie kursu na spycharki

Spycharki są szeroko stosowane zarówno w budownictwie, jak i innych gałęziach przemysłu, np. w górnictwie, leśnictwie oraz w przy terminalach przeładunkowych. Za jej pomocą odspaja się i przemieszcza grunty lub urobek. Jest jedną z najczęściej wykorzystywanych maszyn budowlanych.

Ośrodek PSW Concept znajdujący się w Warszawie, oferuje kursy na spycharki zarówno dla klientów firmowych, jak i indywidualnych. Dzięki uczestnictwu w naszych szkoleniach uzyskasz cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłej karierze zawodowej. Zapraszamy kursantów z Warszawy i innych miast.

Program szkolenia operatorów spycharek

Operator spycharki musi posiadać wiedzę i umiejętności, dlatego w trakcie szkoleń przekazywana jest zarówno teoria dotycząca bezpieczeństwa pracy i technologii, jak i praktyczne ćwiczenia na placu manewrowym. Kursy na spycharki prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców, wyspecjalizowanych w obsłudze maszyn budowlanych. Szkolenia prowadzimy pod kątem pytań i zadań egzaminacyjnych, z którymi musi się zmierzyć operator spycharki. Kursantów wyposażamy we wiedzę i kompleksowo przygotowujemy do egzaminu państwowego, a wszystko to oferujemy w cenie atrakcyjniejszej niż inne ośrodki.

Wykłady i ćwiczenia praktyczne organizujemy w ośrodku szkoleniowym w Warszawie, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z kursantami z innych miast. Po indywidualnym uzgodnieniu umożliwiamy zorganizowanie kursu w innym mieście niż Warszawa.

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem na spycharki i chcieliby uzyskać uprawnienia operatora maszyn budowlanych, zapraszamy do skontaktowania się z ośrodkiem szkoleniowym PSW Concept. W razie wątpliwości udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania, zapoznamy Cię z ofertą i zaproponujemy atrakcyjny cennik.

Jako wiodąca na warszawskim rynku firma szkoleniowa, zapewniamy najwyższy standard kursów skierowanych do operatorów maszyn budowlanych i atrakcyjne ceny szkoleń. Zapoznaj się z ofertą i cennikiem naszych kursów:

Zapisz


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress