Kurs na walce drogowe

Walce drogowe są maszynami budowlanymi używanymi do zagęszczania różnego rodzaju gruntów. Najczęściej stosuje się je w celu wyrównania i zagęszczenia nawierzchni nowoutworzonych dróg. Aby obsługiwać walec drogowy, niezbędne jest uzyskanie odpowiednich uprawnień poprzez przejście kursu operatora maszyn budowlanych i zdanie egzaminu.

Szkolenia z zakresu obsługi walców drogowych – oferta PSW Concept

zajęcia praktyczne w trakcie kursy na walce drogoweW ofercie szkoleń PSW Concept znajduje się kurs na walce drogowe przeprowadzany przez profesjonalnych i doświadczonych szkoleniowców. Efektywnie prowadzone i skuteczne szkolenie pozwoli zdobyć niezbędne kwalifikacje do obsługi maszyny budowlanej. Kurs na walce drogowe składa się z części teoretycznej – wykładów i ćwiczeń oraz praktycznej – zajęć na placu manewrowym.

Jeśli chcą Państwo zwiększyć kompetencje swoich pracowników lub samemu uzyskać uprawnienia do kierowania maszyną, zapraszamy do ośrodka PSW Concept. Oferujemy kurs na walce drogowe, który dzięki pomocy profesjonalnych szkoleniowców, będzie doskonałym przygotowaniem przed zdaniem egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Oferujemy atrakcyjne ceny szkoleń i dogodne terminy (także weekendowe).

Zachęcamy do skorzystania z oferty kursu na walce drogowe. W razie pytań, prosimy o kontakt – rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Kursy na walce drogowe są doskonałą formą zwiększenia kompetencji pracowniczych.

Oprócz kursu na walce drogowe proponujemy Państwu również szkolenia w zakresie obsługi innych maszyn budowlanych, m.in.:

Zapisz


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress