KURS OBSŁUGI NARZĘDZI UDAROWYCH – RĘCZNYCH

Profesjonalny pracownik po kursie obsługi narzędzi udarowychRęczne narzędzia udarowe są urządzeniami powszechnie stosowanymi przede wszystkim w budownictwie. Od pracowników je obsługujących wymagane są odpowiednie uprawnienia operatora maszyn. Aby je uzyskać, warto zgłosić się do ośrodka PSW Concept, gdzie przeprowadzamy profesjonalne kursy obsługi narzędzi udarowych.

Szkolenia przeprowadzane są w dogodnych terminach przez wykwalifikowanych instruktorów. Kurs obsługi narzędzi udarowych składa się z dwóch części – teoretycznej (wykłady i ćwiczenia) oraz praktycznej (praktyczna obsługa narzędzi udarowych). Profesjonalne szkolenie pozwala na zdobycie kwalifikacji i uprawnień umożliwiających pracę w nowym zawodzie. Kurs obsługi narzędzi udarowych skierowany jest nie tylko do osób prywatnych, ale i firm chcących zwiększyć kompetencje swoich pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami szkoleń. W razie dodatkowych pytań dotyczących kursu obsługi narzędzi udarowych, prosimy o kontakt – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

KURS OBSŁUGI PRZECINAREK NAWIERZCHNI DRÓG

Pracownik po kursie obsługi przecinarekPrzecinarki nawierzchni dróg są niezwykle często używanym sprzętem w budownictwie drogowym. Ich obsługa wymaga uzyskania przez pracownika odpowiednich kwalifikacji – kursu obsługi przecinarek oraz zdania egzaminu.

Szkolenie oferowane przez ośrodek PSW Concept pozwala na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Kurs obsługi przecinarek prowadzony jest przez doświadczonych szkoleniowców, w trakcie zajęć teoretycznych oraz praktycznych.
Oferujemy przystępne terminy szkoleń – również weekendowe. Jeśli są Państwo zainteresowani kursem obsługi przecinarek, zapraszamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem szkoleniowym.

KURS OBSŁUGI PIŁ MECHANICZNYCH

Piły mechaniczne do ścinki drzew są często wykorzystywanym narzędziem w trakcie prac drogowych. Pracownik posługujący się tym narzędziem powinien posiadać odpowiednie kwalifikacje i przejść kurs obsługi pił mechanicznych. Jeśli chcesz zwiększyć kompetencje swoich pracowników lub samemu zyskać nowe uprawnienia zawodowe – zapraszamy na kurs pił mechanicznych do ośrodka szkoleniowego PSW Concept.

Wykwalifikowany pracownik po kursie pił mechanicznychKompleksowe szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. W programie kursu pił mechanicznych przekazywana jest wiedza m.in. na temat bezpieczeństwa pracy, zasad poprawnego użytkowania, technologii. Czas jest poświęcany również na zajęcia praktyczne w obsłudze pił mechanicznych. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów gwarantujących fachowość przekazywanej wiedzy. Kurs pił mechanicznych kończy się egzaminem i uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń PSW Concept. Oprócz kursu obsługi przecinarek, narzędzi udarowych i pił mechanicznych oferujemy szereg specjalistycznych szkoleń i kursów operatora maszyn, m.in.:

Zapisz


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress