Relacja z Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych

operator maszyn budowlanych

W dniach 14- 17 maja odbyły się w Kielcach XVI już Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych. Każdego roku spotykają się tam liderzy rynku budownictwa drogowego.

Nie mogło zabraknąć  na nich firmy PSW Concept 🙂 Co prawda byliśmy obecni tylko jako odwiedzający, nie jako wystawcy, niemniej możemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Zakres branżowy obejmował między innymi: maszyny do robót ziemnych, narzędzia elektryczne, hydrauliczne i pneumatyczne, żurawie, urządzenia transportujące, maszyny do produkcji betonu. Wszyscy wystawcy mogli skorzystać z dużego poligonu, na którym odbywały się pokazy sprzętu.

15 maja rozpoczął się konkurs, celem którego było wyłonienie najlepszego operatora maszyn budowlanych. Zadaniem uczestników było ukończenie przygotowanego toru przeszkód (oczywiście z zachowaniem wszelkich przepisów bezpieczeństwa) w jak najkrótszym czasie. Wśród konkurencji, z którymi musieli zmierzyć się zawodnicy były: slalom między przeszkodami, transport pojemników wypełnionych wodą, na powierzchni której znajdowały się piłeczki, czy też przebijanie balonów przyrządem, znajdującym się w łyżce koparki.

Niestety, ostatniego trzeciego dnia konkursu pogoda nie dopisała i konieczne było dokończenie konkurencji na symulatorze koparki. Na zwycięzców czekały nagrody, których wartość wynosiła 10 000 zł.

17 maja odbył się także Piknik Rodzinny, podczas którego dzieci mogły brać udział w licznych konkursach. Z dużym zainteresowaniem najmłodszym spotkała się możliwość pomalowania ścianki.

Kolejny raz targi okazały się doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w branży. Nie zabrakło też świetnej zabawy 🙂

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress