KURS NA OPERATORÓW MASZYN BUDOWLANYCH – OFERTA

PSW Concept zapewnia profesjonalne kursy na operatorów maszyn budowlanych (m.in. do robót ziemnych i drogowych) oraz pozostałych maszyn i urządzeń technicznych. W naszej ofercie znajdują się szkolenia przeprowadzane przez profesjonalnie przygotowanych instruktorów, organizowane pod nadzorem Instytutu Mechanizacji, Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny kursów na rynku. Szkolimy profesjonalistów!

Zapraszamy do zapoznania się z opisem, terminami oraz cenami obecnie dostępnych kursów:

Maszyny do robót ziemnych:
  • Koparko - ładowarki kl. III
Maszyny do robót drogowych:
  • Narzędzia udarowe ręczne
  • Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne
  • Przecinarki do nawierzchni dróg
  • Piły mechaniczne do ścinki drzew
Pozostale maszyny i urzadzenia techniczne: Pozostałe maszyny i urządzenia techniczne:


OFERTA DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH – ATRAKCYJNE CENY

Maszyna budowlana w trackie kursu na operatoraW ofercie znajdują się kursy na operatorów maszyn budowlanych takich jak: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, spycharki, walce drogowe, żurawie wieżowe oraz narzędzi udarowych, przecinarek i pił mechanicznych. Na szkolenia składają się zarówno wykłady i ćwiczenia, jak i zajęcia praktyczne w operowaniu sprzętem na placach manewrowych. Kurs na operatorów maszyn budowlanych kończy się egzaminem państwowym, dzięki któremu możesz uzyskać uprawnienia operatora maszyn budowlanych.

Nasze szkolenia i kursy na operatorów maszyn budowlanych kierujemy zarówno do osób prywatnych chcących zdobyć nowe uprawnienia zawodowe, jak i pracodawców mających na celu zwiększenie kompetencji swojej kadry pracowniczej. Stawiamy na najwyższy standard nauczania – naszym celem jest szkolenie wykwalifikowanych profesjonalistów, umiejętnie obsługujących wybrane maszyny budowlane. Kursy na operatorów przeprowadzane są przez specjalistów posiadających bogate doświadczenie nie tylko w obsłudze maszyn budowlanych, ale i nauczaniu oraz prowadzeniu szkoleń.

Jeśli jesteś pracodawcą chcącym zapewnić swoim pracownikom najlepszy kurs na operatorów maszyn budowlanych lub samemu chcesz uzyskać uprawnienia, zgłoś się do PSW Concept. Zapoznaj się z naszą ofertą – sprawdź nasze niskie ceny i wybierz odpowiadający Ci termin kursu. Już wkrótce Ty lub Twoi pracownicy staniecie się profesjonalnymi operatorami maszyn budowlanych. Nie trać czasu i pieniędzy na amatorskie, niedoświadczone szkoły dla operatorów – zdaj się na specjalistów, dzięki którym z łatwością zdasz państwowy egzamin.

Kursy na operatorów maszyn budowlanych przeprowadzamy przede wszystkim w Warszawie, ale jesteśmy otwarci na indywidualne ustalenia, co do miejsca i czasu szkolenia. Dopasujemy się do Twoich oczekiwań.


Płatności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress